Skip to main content

Kontakta oss

Här hittar du all info om alla våra medarbetare och butiker samt öppettider, adresser och kontaktuppgifter.

Sjöstaden Bil Strängnäs

Hagsvängen 2
645 41 Strängnäs

0152–333 750
info@sjostadenbil.se

Öppettider:

Måndag – Torsdag 09.00-18.00
Fredag 09.00-17.00
Lördag 11.00-15.00
Söndag stängt

Sjöstaden Bil Eskilstuna

Mått Johanssons väg 24
633 46 Eskilstuna

016-51 03 60
info@sjostadenbil.se

Öppettider:

Måndag – Torsdag 09.00-18.00
Fredag 09.00-17.00
Lördag 11.00-15.00
Söndag stängt

Hyundai Eskilstuna

Mått Johanssons väg 24
633 46 Eskilstuna

016-51 03 60
hyundai@sjostadenbil.se

Öppettider:

Måndag – Torsdag 09.00-18.00
Fredag 09.00-17.00
Lördag 11.00-15.00
Söndag stängt

Medarbetare i Strängnäs

Lars Löfgren

Inköp och delägare

Telefon | 0152–333 750
Mobil | 070–444 23 86
E-post | lars@sjostadenbil.se

David Jensen

Försäljning

Telefon | 0152–333 750
Mobil | 076–305 51 48
E-post | david@sjostadenbil.se

Mikael Sandberg

Mekaniker

Telefon | 0152–333 750
E-post | mikael@sjostadenbil.se

Sebastian Steensland

Mekaniker

Telefon | 0152–333 750

Julia Engström

Inköp

Telefon | 0152-333 750
E-post | julia@sjostadenbil.se

Annika Stenström

Ekonomi

Telefon | 0152-333 750
E-post | annika@sjostadenbil.se

Medarbetare i Eskilstuna

Johan Duvner

Försäljning och delägare

Telefon | 016- 51 03 60
Mobil | 070–690 87 00
E-post | johan@sjostadenbil.se

Joakim Wilhelmsson

Försäljning

Telefon | 016- 51 03 60
Mobil | 072-853 06 42
E-post | joakim@sjostadenbil.se

Max Sjöberg

Försäljning

Telefon | 016-51 03 60
Mobil | 0730-49 15 15
E-post | max@sjostadenbil.se